Menu

  • Home
  • Kennis
  • Oplossingen
  • Referenties
  • Events
  • INTER
INTER
  • Home
  • Kennis
  • Oplossingen
  • Referenties
  • Events
  • INTER
INTERINTER
  • Home
  • Kennis
  • Oplossingen
  • Referenties
  • Events
  • INTER
INTER
Ratio 1, 6921 RW Duiven +31 26 319 69 69 contact@inter.nl
Oplossingen
  • Control rooms
  • Specialisten werkplekken
  • Kritische overlegruimtes
  • Videovoertuigen
  • Camera observatie
  • Medische behandelkamers
Inter
  • Service & support
  • Experience Center INTER-X
  • Demo aanvragen
  • Werken bij INTER
  • Contact
  • Teams
Actueel
  • Kennis
  • Events
  • Nieuwsbrief

UMC Utrecht vernieuwt bespreekruimtes binnen divisie beeld

Onlangs heeft Universitair Medisch Centrum Utrecht de vergader- en bespreekruimtes van de divisie Beeld & Oncologie vernieuwd. Het gaat hierbij om de Kobalt ruimte, een Multidisciplinaire Overlegruimte (MDO) in het Wilhemina Kinderziekenhuis (WKZ) en twee overlegruimtes binnen het UMC Utrecht, genaamd Klinkhamer en de Puijlaertzaal. We laten graag onze klanten aan het woord om uit eigen ervaring te vertellen hoe zij onze oplossingen ervaren.

UMC Utrecht vernieuwt bespreekruimtes binnen divisie beeld
UMC Utrecht vernieuwt bespreekruimtes binnen divisie beeld

In de bijbehorende video geven we het woord aan Roy Sanders. Roy is projectcoördinator op de afdeling Radiologie binnen de Divisie Beeld & Oncologie van het Universitair Medisch Centrum Utrecht (UMC Utrecht).

Roy vertelt in deze video over de vernieuwing van de vergader- en bespreekruimtes van de divisie Beeld & Oncologie.
Hierbij gaat het om de Kobalt ruimte, een Multidisciplinaire Overlegruimte (MDO) in het Wilhemina Kinderziekenhuis (WKZ) en twee overlegruimtes binnen het UMC Utrecht, genaamd Klinkhamer en de Puijlaertzaal. De Puijlaertzaal wordt onder andere gebruikt om boardmeetings te houden. De andere twee ruimtes worden veel gebruikt voor medische overleggen.

In de twee overlegruimtes is alle technologie, waaronder de monitor zelf, mooi geïntegreerd in de voorzetwand. Deze is gemaakt door een aannemer van het UMC Utrecht. Deels is de bekabeling onder de vloeren door getrokken, waardoor de snoeren netjes weggewerkt zijn. Ook zijn er inprikpunten in de tafel verwerkt en kun je via een knoppenpaneel en clickshare eenvoudig je beeldbronnen vanaf je laptop of PC delen om beelden te presenteren.

Reden voor de nieuwe inrichting van de ruimtes zat voornamelijk in de problemen met de vorige inrichting. In de oude situatie hadden ze de monitoren aan de wand en kabels door de ruimte. Het koppelen van verschillende apparatuur bleek door de grote hoeveelheden snoeren lastig te zijn voor gebruikers. Nu gaat het heel simpel, enkel het inpluggen van het draadloze presentatiesysteem Click-share in de laptop of PC en beelden kunnen direct gedeeld worden. Dit is volgens Roy een echte tijdsverbetering.

“Wij hebben al jaren ervaring met INTER. De samenwerking verloopt goed, er wordt goed meegedacht naar werkende oplossingen. ‘Oplossingsgericht zijn’, dat is waar je naar op zoek bent”, aldus Roy Sanders.

Meer over dit thema

21 oktober 2025
NIS2 dwingt tot ketensamenwerking in control rooms nieuws

In de control room is stilstand geen optie. Elke seconde telt, en hoe slimmer en meer [...]

16 oktober 2025
Samenwerken zonder ruis: de kracht van akoestiek in heldere besluitvorming nieuws

“Een goed gesprek begint bij wat je hoort,” zegt expert Barteld Dalhuisen, “en bij wat je [...]

08 oktober 2025
Barco introduceert 2 nieuwe NVIDIA-medische displaycontrollers nieuws

Een snelle update van het productteam van Barco! Zij hebben twee nieuwe medische display controllers toegevoegd [...]

08 oktober 2025
Het belang van tempesteren van monitoren in kritische omgevingen nieuws

In control rooms waar met gevoelige of vertrouwelijke informatie wordt gewerkt, hangt veiligheid af van talloze [...]

Trots op onze klanten

Bekijk referenties
  • Schiphol
  • Wintershall
  • Ministerie van Defensie
  • Erasmus

Ratio 1, 6921 RW Duiven

+31 26 319 69 69
|
contact@inter.nl
Legal

© INTER - 2025